Książka Statystyka po ludzku wydawnictwa Złote Myśli, autorstwa Paweł Tatarzycki to jedna z ciekawszych publikacji z zakresu statystyki, w której zagadnienia statystyczne są poparte praktycznymi ćwiczeniami z wykorzystaniem Excela.

Opis książki

Statystyka to rozległa dziedzina wiedzy.Opanowanie tak obszernego materiału stanowi dla wielu osób poważny problem.

Dzięki tej publikacji zyskujesz:

  • Oszczędność czasu – nie musisz już gorączkowo poszukiwać wiedzy do egzaminu w dziesiątkach różnych publikacji. Tutaj wszystko masz w jednym miejscu i to na dodatek poukładane. Będziesz potrafił skutecznie przygotować się do egzaminu.
  • Wiedza przekazana prostym językiem – autor ebooka nie tylko doskonale zna się na temacie przez siebie prezentowanym, ale także potrafi go przekazać w sposób zrozumiały. To bardzo ważna cecha – nareszcie wszystkie te zagmatwane wzory staną się dla Ciebie proste!
  • Jeśli zastanawiasz, się czy dla Ciebie to także będzie zrozumiale wytłumaczone – sprawdź – pobierz poniżej obszerny (ponad 70 stron!) fragment tego ebooka.

O Autorze

Paweł Tatarzycki – posiada tytuł magistra nauk ekonomicznych. Ukończył Akademię Ekonomiczną o specjalności ekonometria menedżerska. Na studiach podyplomowych uprawniających do nauczania przedmiotów ekonomicznych nabył cenną wiedzę z zakresu dydaktyki ogólnej.

W ramach pracy dyplomowej wieńczącej studia podyplomowe opracował autorską wersję programu nauczania przedmiotu statystyka. Poznanie teorii doboru treści kształcenia, metod, narzędzi czy interesujących form prowadzenia zajęć ułatwia mu pracę w charakterze nauczyciela statystyki, a doświadczenie w nauczaniu pozwoliło na wypracowanie skutecznych sposobów przekazywania wiedzy.

Niniejsze opracowanie powstało zgodnie z ideą: „nauczam tak, jak sam chciałbym, aby mnie uczono”.

 

Pliki do pobrania:

Plik Wielkość pliku Pobrania
pdf Satystyka po ludzku - P. Tatarzyński | PDF do pobrania 2 MB 81915

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marcin Wiśniowski. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.