Szkolenia i kursy Excela

Kursy Excel video – dostępne online

Poniżej zaprezentowana jest propozycja kursów Excel pozwalających poszerzyć Twoją wiedzę o praktyczne umiejętności wykorzystania Excela w praktyce.

 

Kurs wideo – Jak zrobić kalkulator kredytowy w Excelu?

Czas kursu: 1,5 godziny. Dostęp do kursu online: dożywotni

Zapraszam Cię serdecznie do oglądnięcia kursu wideo –  Excel 2016. Jak zrobić kalkulator kredytowy? To kurs, podczas którego krok po kroku będziesz tworzyć kalkulator rat kredytowych pozwalający na prezentację harmonogramu spłaty rat w podziale na odsetki raz kapitał dla dwóch wersji spłaty rat: równych i malejących.

Zobacz szczegółowy program kursu

Kurs wideo – Wykresy w Excelu (poziom podstawowy)

Czas kursu: 2 godziny. Dostęp do kursu online: 12 miesięcy

Zapraszam Cię serdecznie do oglądnięcia kursu wideo – Wykresy w Excelu. Zaoszczędzisz wiele czasu i nauczysz się robić profesjonalne wykresy.

Po tym kursie będziesz potrafił tworzyć i edytować wykresy jak i ich elementy, dzięki czemu będziesz mógł sprawnie i szybko przygotowywać wizualizację danych na potrzeby raportów czy prezentacji.

Szczegółowy program kursu video Wykresy w Excelu

Kurs wideo – Excel 2016. Wykresy. Od podstaw do eksperta.

Czas kursu: 3 godziny. Dostęp do kursu online: dożywotni

Kurs „Excel 2016. Wykresy. Od podstaw do eksperta” to kompletny zestaw praktycznych wykładów oraz ćwiczeń z zakresu związanego z tworzeniem i modyfikacją prostych jak i zaawansowanych wykresów oraz ich elementów.

Wykłady obejmują między innymi informację o sposobach tworzenia i osadzania wykresów, modyfikacji jego poszczególnych elementów takich jak serie danych, kategorie czy osie i etykiety. Przedstawione i omówione są też najważniejsze typy wykresów.

Do większości wykładów dodany jest plik z omawianym przykładem. Możesz go sobie w każdej chwili pobrać i przeanalizować.

Kurs ten zawiera w sobie materiały z kursu Wykresy w Excelu (poziom podstawowy)

Szczegółowy program kursu „Excel – Wykresy od podstaw do eksperta”

Kurs wideo – Excel 2016. Porady i zastosowania.

Czas kursu: 4 godziny. Dostęp do kursu online: dożywotni

Kurs „Excel 2016. Praktyczne porady i zastosowania” to zbiór porad dotyczących najczęściej pojawiających się problemów związanych z obsługą programu Excel. Jest to zbiór wybranych i praktycznych lekcji z zakresu wprowadzania i edycji danych, tworzenia podstawowych wykresów i tabel oraz wykorzystania formuł i funkcji w Excelu.

Do każdego ćwiczenia dodany jest plik z omawianym przykładem. Możesz go sobie w każdej chwili pobrać i przeanalizować.

Szczegółowy program kursu „Excel 2016. Praktyczne porady i zastosowania”

Szkolenie certyfikowane przez Jednostki-Budzetowe.pl