Twoje zamówienie

Poniżej możesz dokonać zakupu dostępu do kursu online (treści cyfrowe i usługi cyfrowe).

Sprzedawcą jestem ja, autor tego bloga, Marcin Wiśniowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą ONLINE Marcin Wiśniowski z siedzibą w Smolnicy, ul. Bierawki 43, NIP: 631-192-29-57.

W celu dokonania zakupu, wypełnij formularz znajdujący się poniżej i kliknij w przycisk “Kupuję i płacę” bądź “Zakończ darmowe zamówienie” (w przypadku wersji darmowej). Płatności dokonasz za pomocą Szybkiego przelewu, Blik lub PayPal. Płatność realizowana jest za pośrednictwem serwisu tpay.com (dawne Transferuj.pl). Dane dotyczące transakcji są wprowadzane na bezpiecznej stronie szyfrowanej.

Potwierdzenie zakupu oraz zakupiony materiał zostanie wysłany na Twój adres e-mail natychmiast po dokonaniu płatności wraz z informacją o danych dostępowych do konta.

Regulamin sprzedaży znajdziesz tutaj.

UWAGA: sprawdź dokładnie swoją skrzynkę pocztową. Czasem zdarza się, że wiadomość trafia do folderów ofertowych lub spamowych. Jeśli nie otrzymasz zakupionego dokumentu w ciągu 15 minut od dokonania płatności, napisz na adres sklep@jakzrobicwexcelu.pl

Twój koszyk jest pusty.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie ONLINE Marcin Wiśniowski, ul. Bierawki 43, 44-153 Smolnica adres e-mail: sklep@jakzrobicwexcelu.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.